Aranżacja i projektowanie wnętrz

Wyremontuj swoje mieszkanie nie do poznania, użyj najpiękniejszych materiałów

Aranżacja wnętrz

Kupiłeś nowe mieszkanie lub wybudowałeś dom i chcesz wykonać w nim projekt i aranżację wnętrz? Wnętrzarnia jest gotowa Ci pomóc. Jesteśmy firmą remontową z Kielc, która specjalizuje się w kompleksowym świadczeniu usług dla domu i dla otoczenia. Stworzyliśmy bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Nasza firma Kielce oferuje prace porządkowe takie jak sprzątanie czy pomoc w przeprowadzce i porządkowanie po remontach. Proponujemy również usługi złotej rączki w tym między innymi: wymianę baterii w zlewie, prysznicu i wannie, montaż oświetlenia: halogenów lamp, kinkietów, itd., montaż i demontaż mebli, mycie okien oraz inne usługi z zakresu prac domowych wykonywane na życzenie klienta.

Oferta firmy projektowania i aranżacji wnętrz zawiera również profesjonalne usługi remontowe: malowanie, murowanie, tynkowanie, gładź a także sługi hydrauliczne oraz usługi elektryczne. Dobre zaplecze techniczne, oraz wysokie kwalifikacje zespołu firmy remontowej z Warszawy, zapewnią Państwu naprawdę wysoki standard wykonanej przez nas usługi.